Hledáme kolegy

O nás

O nás

Skupina EDM Utilitas je tvořena třemi společnostmi – EDM Utilitas Tax, EDM Utilitas Audit a EDM Utilitas Accounting. Máme za sebou mnoho let zkušeností na řídících pozicích významných českých i mezinárodních daňových a účetních společností.

Rozhodli jsme se však pracovat jinak! Pochopili jsme, že klienti účetních a daňových poradenských společností potřebují individuální přístup. Prošli jsme hospodařením stovek českých i nadnárodních společností a uvědomili jsme si, že každý klient je jiný a potřebuje zcela jiný přístup. Na našeho klienta se díváme s ohledem na odvětví ve kterém podniká, v kontextu jeho podnikatelských záměrů a rovněž s důrazem na jeho individuální potřeby. Podle toho mu pak poradíme s daněmi či účetnictvím.

Víme, jak je důležité zcela pochopit klientovu podnikatelskou situaci ještě předtím, než se pustíme do návrhů změn. Proto si vždy dáváme záležet na osobním přístupu. Abychom zajistili vysokou kvalitu dokončeného projektu, spolupracujeme s řadou odborníků, se kterými máme dlouholeté zkušenosti a patří ve svém oboru mezi absolutní špičku. Spolupracujeme také s prověřenými právníky. Díky tomuto partnerství, posuzujeme účetní a daňové problémy v právním kontextu a klientům tak nabízíme komplexní služby.

Zároveň poskytujeme komorní poradenství pro početně omezenou skupinu našich nejdůležitějších klientů, které úspěšně chráníme před poradenskými firmami plných začínajících a nezkušených elévů.