Převzetí mzdové agendy

Náš zkušený tým převezme data od stávajícího zpracovatele mezd, která převedeme do našeho ekonomického systému. Dohodneme s ekonomickým oddělením formáty výstupů, sestav a importních souborů tak, aby byly dobře využitelné pro následné zpracování a reporty.

Zpracování mezd

Na základě dodaných podkladů zpracováváme mzdy za daný měsíc, včetně podání měsíčních reportů k odvodům. Výstupem jsou dohodnuté sestavy, příkazy k úhradě.

Evidujeme data k pracovním neschopnostem, hlídáme termíny a vytváříme přílohy k trvání a ukončení DPN v požadovaných formátech pro SSZ. V dohodnutém rozsahu zajišťujeme komunikaci se SSZ a zdravotními pojišťovnami, zasíláme hlášení o nástupech a výstupech, ELDP.

Zpracováváme požadavky na potvrzení o době zaměstnání a příjmech zaměstnanců pro státní instituce, soudy i banky.

Zastupování při kontrolách SSZ a zdravotních pojišťoven

Poskytujeme součinnost, zasíláme data a požadované doklady, a komunikujeme s institucemi pro bezproblémový průběh kontrol.

Vyúčtování daní z příjmů ze závislé činnosti

Zpracováváme pravidelná roční vyúčtování daně ze závislé činnosti a vyúčtování daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně z příjmů fyzických osob za zdaňovací období.

Zpracování exekucí

Nabízíme součinnost při zpracování exekucí vašich zaměstnanců, připravíme dokumenty a potvrzení pro soudy a exekutorské úřady.

Hlášení cizinců na ÚP

V případě zájmu nabízíme možnost zpracování přihlášek a odhlášek cizích státních příslušníků pro příslušný Úřad práce.

Personální poradenství

Poskytujeme poradenství v oblasti pracovně-právních dokumentů, interních směrnic a nastavení HR procesů. K řešení složitějších právních případů zprostředkujeme poradenství právní kanceláře.

Máte zájem o spolupráci s naší společností?

 
Napište nám
 
nebo zavolejte
Hledáme posily do týmu
Finanční účetní – zkušenost s IFRS, fondy Více
Asistent/ka auditora, specialista na konsolidace Více