Skupina EDM Utilitas Audit & Tax

Skupina EDM Utilitas je tvořena třemi společnostmi – EDM Utilitas Tax, EDM Utilitas Audit a EDM Utilitas Accounting. Máme za sebou mnoho let zkušeností na řídících pozicích významných českých i mezinárodních daňových a účetních společností.

Rozhodli jsme se však pracovat jinak! Pochopili jsme, že klienti účetních a daňových poradenských společností potřebují individuální přístup. Prošli jsme hospodařením stovek českých i nadnárodních společností a uvědomili jsme si, že každý klient je jiný a potřebuje zcela jiný přístup. Na našeho klienta se díváme s ohledem na odvětví ve kterém podniká, v kontextu jeho podnikatelských záměrů a rovněž s důrazem na jeho individuální potřeby. Podle toho mu pak poradíme s daněmi či účetnictvím.

Víme, jak je důležité zcela pochopit klientovu podnikatelskou situaci ještě předtím, než se pustíme do návrhů změn. Proto si vždy dáváme záležet na osobním přístupu. Abychom zajistili vysokou kvalitu dokončeného projektu, spolupracujeme s řadou odborníků, se kterými máme dlouholeté zkušenosti a patří ve svém oboru mezi absolutní špičku. Spolupracujeme také s prověřenými právníky. Díky tomuto partnerství, posuzujeme účetní a daňové problémy v právním kontextu a klientům tak nabízíme komplexní služby.

Zároveň poskytujeme komorní poradenství pro početně omezenou skupinu našich nejdůležitějších klientů, které úspěšně chráníme před poradenskými firmami plných začínajících a nezkušených elévů.

Clarkson Hyde Global

Jsme členskou společností Clarkson Hyde Global - celosvětové asociace účetních, auditorů, daňových specialistů a obchodních poradců, spolupracujeme s malými a středními společnostmi po celém světě, abychom jim pomohli dosáhnout jejich cílů.

Pokud se chcete dostat na nové trhy, získat zákazníky a dodavatele v zahraničí, pomůžeme Vám v oblasti místních zákonů, propojíme Vás s příslušnými obchodními kontakty a pomůžeme s veškerými potřebnými finančními a daňovými regulacemi – poskytneme Vám efektivní alternativu v porovnání s velkými poradenskými postupy.

www.clarksonhydeglobal.com

Náš tým

Daniela Fojtíková
Managing Partner
Auditor
Monika Ruprechtová
Managing Partner
Tax Advisor
Ulyana Bazyuk
Partner
Auditor
Martin Šimunek
Partner
Tax Advisor
Hana Pokorná
Partner
Accounting Services
Lucie Pecková
Auditor
Barbora Knězů
Auditor
Lucie Benešová
Assistant Auditor
Martina Jaroměřská
Assistant Auditor
Aneta Ruprechtová
Assistant Auditor
Monika Wallnerová
Assistant Auditor
Tereza Jiříková
Assistant Auditor
Tomáš Brůček
Senior Tax Advisor
Marek Kopejtko
Tax Advisor
Michaela Kozminská
Tax Advisor
Lenka Kolmanová
Assistant Tax Advisor
Stela Bartošová
Assistant Tax Advisor
Marek Švanda
Assistant Tax Advisor
Veronika Veselá
Senior Accountant Controlling
Dana Maříková
Senior Accountant
Anna Horáková
Accountant
Pavla Nováková
Accountant Assistant
Petr Konečný
Accountant
Daniela Možnarová
Accountant
Zuzana Varmužová
Accountant
Radka Morrelli
Accountant
Lucie Tomanová
Accountant
Vladislava Hořavová
Payroll Accountant
Lucie Červinková
Accountant
Jaroslava Štefanová
Office Manager
Lenka Švastová
Accountant
Marta Čechová
HR / Payroll
Petra Zimová
Invoice Clerk
Hledáme posily do týmu
Do přátelského týmu hledáme vhodného kandidáta/tku pro pozici účetní. Více